Głowny dystrybutor pił taśmowych BAHCO
Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCO
ZADZWOŃ DO NAS

O nas

Start - O nas

Piły taśmowe KATANA

Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCOJesteśmy jednym z wielu dystrybutów Bahco ale oferujemy najszybszą realizację zamówień w najlepszych cenach.Oferujemy szeroki wybór brzeszczotów tnących do przecinarek, maszyn, części zamiennych, chłodziw i akcesoriów wspomagających obróbce skrawania. Jesteśmy specjalistami w doradztwie technicznym. Ponadto kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie zapotrzebowania w zakresie cięcia, spawalnictwa, BHP, a także obróbki materiałów.Tylko my gwarantujemy jakość i wydajność cięcia. Z nami Twoja praca stanie się efektywna i bardzo skuteczna. Nasze produkty są objęte gwarancją konsumenta.Nasza firma działa na rynku od 2008 roku. Jesteśmy liderem w branży obróbki skrawaniem. Nasi pracownicy są wyszkoleni specjalistycznie w doborze taśm, maszyn, części zamiennych w zależności od potrzeb.Masz problem z cięciem ? Zadzwoń do nas ! Gwarantujemy 100% satysfakcji.Przejdź do sklepu
Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCO
Jakość gwarantowana marką
Bimetaliczne piły od szwedzkiego producenta BAHCO mają większą wytrzymałość ostrza i lepsze cięcie dzięki połączeniu stali szybkotnącej HSS i stali sprężynowej na korpusie. Cięcie piłami BAHCO jest bardziej precyzyjne i szybsze niż u konkurencji. Bądź jak 70% klientów i zwiększ efektywność cięcia!
Piły do zadań specjalnych
Nasz asortyment charakteryzuje się tym, że nie boimy się trudnych zadań. U nas znajdziesz piły do zadań specjalnych, materiałów trudnoobrabialnych, drewna, metalu, tworzyw sztucznych.
Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCO
Szerokie zastosowanie
U nas znajdziesz piłę dla każdego. Mamy w ofercie piły do cięcia drobnych detali, a także do cięcia olbrzymich wałków, skrawania pojedynczo ,w pakietach.
Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCO
Dodatkowe korzyści z zakupów
Tylko u nas dostaniesz gwarancję na zgrzew taśmy. Oferujemy również wiele gratisów do zamówień. Pamiętaj do każdej przecinarki otrzymujesz piły i chłodziwa.

Akcesoria i wsparcie techniczne

Piły taśmowe do cięcia metalu i drewna, autoryzowany dystrybutor BAHCOOfertę naszego sklepu internetowego, dedykowaną warsztatom i zakładom produkcyjnym wielu branż, dopełniają akcesoria i przyrządy pomocnicze, zapewniające prawidłową pracę taśm tnących, ich dłuższą żywotność oraz optymalną wydajność cięcia.Sprzedajemy m.in. chłodziwa, szczotki do brzeszczotów, mierniki rozwarcia zębów pił taśmowych, tachometry do kontroli prędkości przesuwu taśmy tnącej, refraktometry do pomiaru stężenia chłodziwa, mierniki naprężenia taśmy czy kliny zapobiegające zakleszczaniu się piły podczas pracy.Nasi doradcy techniczni i wykwalifikowani handlowcy służą fachowym wsparciem w zakresie najlepszego doboru produktów pod kątem optymalizacji procesu obróbki skrawaniem.Skontaktuj się