O Nas

PIŁY TAŚMOWE KATANA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem markowych pił taśmowych DoALL oraz BAHCO.

Oferujemy szeroki wybór brzeszczotów tnących do
przecinarek, maszyn, części zamiennych, chłodziw i akcesoriów wspomagających obróbce skrawania. Jesteśmy specjalistami w doradztwie technicznym. Ponadto kompleksowo obsługujemy klientów wzakresie zapotrzebowania w zakresie cięcia, spawalnictwa, BHP, a także obróbki materiałów. Tylko my gwarantujemy jakość i wydajność cięcia. Z nami Twoja praca stanie się efektywna i bardzo skuteczna. Nasze produkty są objęte gwarancją konsumenta.

Nasza firma działa na rynku od 2008 roku. Jesteśmy liderem w branży obróbki skrawaniem. Nasi pracownicy są wyszkoleni specjalistycznie w doborze taśm, maszyn, części zamiennych w zależności od
potrzeb.

Masz problem z cięciem ? Zadzwoń do nas !

Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Bahco

Jakość gwarantowana marką

Bimetaliczne piły od szwedzkiego producenta BAHCO mają większą wytrzymałość ostrza i lepsze cięcie
dzięki połączeniu stali szybkotnącej HSS i stali sprężynowej na korpusie. Cięcie piłami BAHCO jest bardziej
precyzyjne i szybsze niż u konkurencji. Bądź jak 70% klientów i zwiększ efektywność cięcia!

Szerokie zastosowanie

U nas znajdziesz piłę dla każdego. Mamy w ofercie piły do cięcia drobnych detali, a także do cięcia
olbrzymich wałków, skrawania pojedynczo ,w pakietach.

Piły do zadań specjalnych

Nasz asortyment charakteryzuje się tym, że nie boimy się trudnych zadań. U nas znajdziesz piły do zadań specjalnych, materiałów trudnoobrabialnych, drewna, metalu, tworzyw sztucznych.

Dodatkowe korzyści z zakupów

Tylko u nas dostaniesz gwarancję na zgrzew taśmy. Oferujemy również wiele gratisów do zamówień. Pamiętaj do każdej przecinarki otrzymujesz piły i chłodziwa.

AKCESORIA I WSPARCIE TECHNICZNE

Ofertę naszego sklepu internetowego, dedykowaną warsztatom i zakładom produkcyjnym wielu branż, dopełniają akcesoria i przyrządy pomocnicze, zapewniające prawidłową pracę taśm tnących, ich dłuższą żywotność oraz optymalną wydajność cięcia.

Sprzedajemy m.in. chłodziwa, szczotki do brzeszczotów, mierniki rozwarcia zębów pił taśmowych, tachometry do kontroli prędkości przesuwu taśmy tnącej, refraktometry do pomiaru stężenia chłodziwa, mierniki naprężenia taśmy czy kliny zapobiegające zakleszczaniu się piły podczas pracy.

Nasi doradcy techniczni i wykwalifikowani handlowcy służą fachowym wsparciem w zakresie najlepszego doboru produktów pod kątem optymalizacji procesu obróbki skrawaniem.